Seçilen filtreler: Yatak Odaları-> ÇEŞİT
-> -> -> -> -> -> ÇEŞİT
yardım
FİLTRELER:

Burada bulunan filtreleri kullanarak, listelenen ürünleri azaltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ülkeler filtresinden ülkenizi seçerseniz, sadece ülkenizdeki mağazaların ürünlerini listelersiniz. Aynı şekilde şehirler kutusundan şehir seçerseniz, seçtiğiniz şehirdeki mağazaların ürünleri listelenir. Sağa doğru filtrelerden seçime devam eder ve marka seçerseniz, işaretlediğiniz ülke ve şehirdeki ürünlerden, seçmiş olduğunuz markadakiler listelenir.

Böylece filtreleri arttırarak ürün listenizi daraltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ne kadar çok filtre seçerseniz listelenen ürün sayısı o kadar azalacaktır. Ürün sayısı çok az ise, seçilen filtrelerden bir kısmını iptal edebilirsiniz.

KATEGORİLER MENÜSÜ

Anasayfa

Bütün Ürünler

Arama Listeniz

Mağazanı Ekle
EuroMobilya.com

Mağazanızı EuroMobilya.com'a ekleyin

Aşağıdaki formu doldurup kaydederek sizde mağazanızı EuroMobilya.com'a üye yapın ve hemen ürünlerinizi ekleyerek yayınlamaya başlayın. Ev eşyası arayan binlerce ziyaretçimize ürünlerinizi ve mağazanızı tanıtın.

Bu bölümdeki bilgilerin tamamını doldurmalısınız.

Email:
Bu email, yönetici paneline girişlerde size sorulacak olan email adresinizdir. Ayrıca şifrenizi unutursanız, yeni şifre bu adrese gönderilir.
Şifre:
Şifre Tekrar:
Mağazanızın Adı:
Buraya mağazanızın adını yazın. Bu isim, EuroMobilya.com'da gösterilecek olan mağazanıza ait isimdir.
Yetkili kişi:
Buraya yazacağınız kişi ismi, site içerisinde hiç bir yerde gösterilmeyecek. Sadece firmanızla irtibat kurmada (email veya telefonla) kullanılacak.
Mağaza telefonu:
Ürünlerinizi beğenen ziyaretçilerimizin size ulaşabilmesi için telefon numaranızı yazın.
Ülke:
Ürünlerinizi beğenen ziyaretçilerimizin sizi bulabilmesi için, ülke ve diğer adres bilgilerinizi tam olarak doldurun.
Şehir:
Mağazanızın bulunduğu şehri seçin
Adres:
Mağazanızın adres bilgilerini (şehir hariç)buraya tam olarak yazın

Bu bölümdeki bilgileri doldurmanız tavsiye edilir

Web Adresiniz:
Eğer mağazanıza ait web siteniz varsa adresini buraya yazabilirsiniz. Bu adres ürünlerinizin altında yayınlanarak, arzu eden ziyaretçilerimiz bu adresi tıklayarak itenizi ziyaret edebilirler.
Email:
Ziyaretçilerin, fiyat isteği veya diğer istekleri için yazacak oldukları emailler bu adresinize gönderilir. Eğer bu adresi boş bırakırsanız, bu yazışmalar için, yukarda verdiğiniz email adresiniz kullanılır.
Sayfa Başlığı:
Buraya, mağazanızın arama motorlarında bulunmasını sağlayacak bir başlık yazın. Örnek:( Markanız - Şehriniz) veya (Mağaza adınız - Şehriniz) veya sattığınız ürün grubu (Çocuk odaları ve Aksesuarları) gibi mağazanızı tanıtan bir başlık yazın.
Sayfa Tanımı:
Arama motorları sonuç listesinde,aramayı yapan kişiye sayfanızın içeriği hakkında fikir vermek için kısa bir açıklama yazın. örnek:(Oturma odası, yatak odası ve diğer bir çok ev eşyası modellerimizin, fotoğrafları ve detaylı bilgileri).
Anahtar Kelimeler:
Buraya, hangi kelimelerle arama yapanların sizi bulmasını istiyorsanız, o kelimeleri veya sözcük öbeklerini aralarına virgül koyarak yazın. örnek:(masa,yatak,oturma odası,oturma odası takımları,deri koltuklar)

EuroMobilya.com'a Neden Üye Olmalıyım

 • Mobilya veya ev eşyası satan bir mağazanız varsa Euromobilya.com’a üye olun ve satışını yaptığınız bütün ürünleri internet ortamında yayınlayın. Satış bölgenizi seçerek, ürünlerinizin bütün dünyaya veya kendi ülkenize veya sadece kendi şehrinize yayınlanmasını sağlayın.
 • EuroMobilya.com’a eklediğiniz bütün ürünlerin, kendi sistemimiz dışında Google, Bing gibi birçok arama motoruna çok kısa sürede (google için tahminen 24 saat içinde) eklendiğini görün. Böylece ürünlerinizi Google’da, Bing’de ve diğer arama motorlarında arama yapanlara ulaştırın.
 • EuroMobilya.com’a ürün ekleme sayısında bir limit yoktur. İster 10 ürün, ister 1000, isterseniz daha çok ürününüzü ekleyin. Ne kadar çok ürün ekler ve elinizi ne kadar çabuk tutarsanız, ürünlerinizin hem sistemimizde hem de google ve diğer arama motorlarında öne geçme şansını o kadar arttırmış olursunuz.
 • EuroMobilya.com’a üye olunca, genel platformun dışında ayrıca size özel bir site tahsis edilir. Bunun adresi www.EuroMobilya.com/37/ gibi sonu rakamla biten bir adres olur ve bu adreste sadece sizin ürünleriniz gösterilir. Size ait sitenizde, kendinize özel kategoriler oluşturur, kendi logonuzu koyar, sayfalar ekleyip düzenlersiniz. Eğer mağazanıza ait bir web adresiniz yoksa, müşterilerinize bu adresinizi verebilirsiniz.
 • Kendinize ait bir siteniz var fakat sitenizdeki ürünler arama motorlarına bir türlü eklenmiyor veya yeteri kadar ziyaretçiye ulaşmıyorsa, sistemimize üye olup ürünlerinizi ekleyin. Euromobilya.com’da arama yapan binlerce kişiye ürünlerinizi gösterin, kendi sitenize link vererek arzu eden ziyaretçilerin sitenize yönlenmesini sağlayın ve ayrıca eklediğiniz ürünlerin arama motorlarına çok kısa sürede eklendiğini görün.
 • Raporlar bölümünden, ürünlerinizi kaç kişinin incelediğini, kaç defa tıklandığını günlük ve aylık olarak takip edin. Hangi modelinize daha çok bakıldığını, hangilerinin popüler olduğunu izleyin.
 • Bu ve daha birçok faydadan yararlanmak için, yukardaki formu doldurarak üye olun ve ürünlerinizi EuroMobilya.com ile geniş bir platforma yayınlayın.
Kullanım Şartlarını okumak için tıklayın
 • Üye olup firma kaydı yapıldıkdan sonra, her firma kendi içeriğinden sorumludur. EuroMobilya.com gerek gördüğü taktirde içerik üzerinde  düzenleme yapabilir.
 • Firmalar, ziyaretçiyi yanıltıcı bilgi vermezler. Şikayet alındığı takdirde, EuroMobilya.com şikayeti değerlendirir ve gerek görürse firmanın yayınını durdurabilir veya bilgilerini güncelleyebilir.
 • Firmalar, istedikleri zaman kendi yayınlarını durdurabilir, EuroMobilya.com'dan kaldırılmasını isteyebilir.
 • Ziyaretçiler ürün yorumlarında veya herhangi bir içerik paylaşım alanında asla kişi veya grupların dinini, dilini, cinsiyetini, ırkını, etnik grubunu, milliyetini aşağılayıcı içeriğe sahip paylaşım yapamazlar. Böyle bir durumda EuroMobilya.com içeriği silme hakkına sahipdir.
 • Ziyatetçi, bir ürünün detay sayfasında  "Satın alma " butonu görüp tıkladığında karşısına çıkan satın alma penceresinin bize ait olmadığını bilmesi gerekmektedir. Bu tür satın alımlardan EuroMobilya.com sorumlu DEĞİLDİR. Satın alma sayfası, ürün satıcısı tarafından düzenlenen bir sayfadır ve bizim sorumluluğumuz dışındadır.
 • Reklam yayınlayacak firmalar, yayınlayacağı reklamlarda cinsel içerik kullanamazlar. Çocukların, gençlerin ve aile yapısının ciddiyeti bilincinde reklam hazırlamaları/hazırlatmaları gerekmektedir.
 • EuroMobilya.com yayın durdurma, kapatma, sınırlandırma haklarına sahiptir ve bu haklar gerek görüldüğü durumlarda kullanılır.