Seçilen filtreler: ÇEŞİT
-> -> -> -> -> -> ÇEŞİT
yardım
FİLTRELER:

Burada bulunan filtreleri kullanarak, listelenen ürünleri azaltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ülkeler filtresinden ülkenizi seçerseniz, sadece ülkenizdeki mağazaların ürünlerini listelersiniz. Aynı şekilde şehirler kutusundan şehir seçerseniz, seçtiğiniz şehirdeki mağazaların ürünleri listelenir. Sağa doğru filtrelerden seçime devam eder ve marka seçerseniz, işaretlediğiniz ülke ve şehirdeki ürünlerden, seçmiş olduğunuz markadakiler listelenir.

Böylece filtreleri arttırarak ürün listenizi daraltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ne kadar çok filtre seçerseniz listelenen ürün sayısı o kadar azalacaktır. Ürün sayısı çok az ise, seçilen filtrelerden bir kısmını iptal edebilirsiniz.

KATEGORİLER MENÜSÜ

Anasayfa

Bütün Ürünler

Arama Listeniz -> Ürün Detay Sayfası.
EuroMobilya.com

Cabolla Cafe Sandalyesi


Markası:
Urun No: 68308
Kategorisi: Ofis Mobilyaları
Altkategorisi: Sandalyeler (Benzer Ürünler)
Fiyatı:
Mağaza:

Yılmaz Ofis Mobilyaları

Şehri: Ankara-Türkiye
Telefon: +90 312 351 25 25
Ürün hakkında bigi için yukardaki numarayı arayın.
Bu ürüne 1358 defa bakıldı

Seçtiklerim:0 ürün

Cabolla Kafeterya Sandalyesi

Kucuk9 Markalar Kucuk8 Cotton Life Çift Kişilik Nevresim Takımı

Açıklama:

Cabolla 014 Sandalye,Cafe, restorant, otel ve alışveriş merkezi iç mekanlarınız için, zengin çeşit, sınırsız renk ve desenlerle;

Sandalye, oturmak için kullanılan bir eşyadır. Genellikle bir kişinin oturabileceği ebatta olup, çeşitli şekillerde ve malzemelerle imal edilebilmektedir. Asıl olarak dört ayağı, oturma kısmı ve sırt bölümü bulunmaktadır. Yetişkinler için ve çocuklar için farklı boyutları mevcuttur. Bulunulan mekana ve buna bağlı olarak gereken işlevine göre farklı stillerde, görsel, biçimsel özelliklerde ve farklı materyallerle üretilebilmektedir.

Ahşap – Metal Sandalyeler paslanmaz demir malzemesinin kalitesi ve güvenirliği ile imal ettiğimiz cafelerde, pastanelerde,barlarda ve giydirme modelleri ise genelde düğün salonlarında ve kafeteryalarda gördüğünüz ve çok kullanılan ve en çok tercih edilen sandalye modelidir.

Ahşap – Metal Sandalyeler, sandalye alanında daima kullanım kolaylığı ve sağlamlık sayesinde adından sıkça söz ettirmektedir. Metal sandalye kolay kolay çizilmez, bozulmaz ve yapısını uzun yıllar boyunca kaybetmeden kullanılır.

Ankara sitelerde krom metal malzemeden imalatını yaptığımız bar, kafeterya ,çay bahçesi , fast food ,düğün salonu tarzı mekanlarda kullanılmakta olan sandalye için lütfen tıklayınız. 


Satıldığı Mağaza:

Mağaza Adı: Yılmaz Ofis Mobilyaları
Telefonu: +90 312 351 25 25(Bu ürün hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz)
Adresi: Sarıgül Sokak No:2 Siteler Ankara - Türkiye
Web Adresi: http://www.yilmazburo.com
Yılmaz Ofis Mobilyaları mağazasının bütün ürünlerini yeni bir sayfada listelemek için tıklayın (333 çeşit)

Yorumlar:

İsim:    

Yorum: