Seçilen filtreler: Otel-Restorant Dekoru-> ÇEŞİT
-> -> -> -> -> -> ÇEŞİT
yardım
FİLTRELER:

Burada bulunan filtreleri kullanarak, listelenen ürünleri azaltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ülkeler filtresinden ülkenizi seçerseniz, sadece ülkenizdeki mağazaların ürünlerini listelersiniz. Aynı şekilde şehirler kutusundan şehir seçerseniz, seçtiğiniz şehirdeki mağazaların ürünleri listelenir. Sağa doğru filtrelerden seçime devam eder ve marka seçerseniz, işaretlediğiniz ülke ve şehirdeki ürünlerden, seçmiş olduğunuz markadakiler listelenir.

Böylece filtreleri arttırarak ürün listenizi daraltabilir ve istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz. Ne kadar çok filtre seçerseniz listelenen ürün sayısı o kadar azalacaktır. Ürün sayısı çok az ise, seçilen filtrelerden bir kısmını iptal edebilirsiniz.

KATEGORİLER MENÜSÜ

Anasayfa

Bütün Ürünler

Arama Listeniz -> Ürün Detay Sayfası.
EuroMobilya.com

Na't Collections CK00083-Hüma Antik Kapı


Markası: Na't Collections
Urun No: 107731
Kategorisi: Otel-Restorant Dekoru
Altkategorisi: Restorantlar (Benzer Ürünler)
Fiyatı:
Mağaza:

Nat Collections

Şehri: Kastamonu-Türkiye
Telefon: 05365531410
Ürün hakkında bigi için yukardaki numarayı arayın.
Bu ürüne 170 defa bakıldı

Seçtiklerim:0 ürün

CK00083-Hüma Antik Kapı Modeline Ait Bütün Fotoğraflar:

NaNaNaNaNa
Büyük resim için fotoğrafı tıklayın.

İstenilen ebatta antik kapı imalatı yapılmaktadır.Ürünlerimizle alakalı tüm soru ve talepleriniz için 05365531410 nolu telefonumuzdan watshap üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Tüm ürünlerimize bakmak için www.natcollections.com adresimizi ziyaret e

Kucuk4 Decovilla Kucuk7 OUTLET

Açıklama:

Kapının tamamı ahşap olup en az 80 ila 100 yıllık ahşap malzemelerden(eski ahşap anbar,samanlık,ev ve benzeri yapıladan çıkarılan ahşap malzemeler geri dönüşüm yapılmaktadır) imal edilmektedir.Ayrıca kapı üzerinde ahşap koruma ve eskitme tekniği olarak 18. yüzyılda Japonların geliştirdiği Shou Sugi Ban tekniği uygulanmıştır. Bu teknik özellikle dış cephede kullanılan ahşap malzemenin 100 yıla kadar dayanıklı olması için geliştirilmiş olup bugün ağacın damarlarının ve dokusunun ortaya çıkarılması için kullanılmaktadır.

Kapı dekoratif (tablo yada levha gibi)amaçlı,masa üzeri,sehpa üzeri gibi özel isteklerinize uygunda üretilmektedir.Kapı üzerinde neme,rutubete ve uv ışınlarına dayanıklı ithal su bazlı boya ve cila kullanılmaktadır.İstenilen ebatta,renkte yapılmaktadır.Toptan siparişlerde fiyat indirimi yapılmaktadır.


Satıldığı Mağaza:

Mağaza Adı: Nat Collections
Telefonu: 03662144154(Bu ürün hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz)
Adresi: Kuzeykent Mahallesi Karayılan Sokak No:1A/1 Kastamonu - Türkiye
Web Adresi: www.selcukluantik.com
Nat Collections mağazasının bütün ürünlerini yeni bir sayfada listelemek için tıklayın (32 çeşit)